Projektavimas

Lietuvos ir užsienio rinkoms siūlome įvairiapuses projektavimo paslaugas – kuriame architektūrines koncepcijas, rengiame projektinius pasiūlymus, techninius projektus, darbo projektus ir kt. Projektuojame tiek individualius gyvenamuosius namus, tiek didelius visuomeninės paskirties objektus – prekybos, sporto, viešbučių, pramonės, sandėliavimo ir kitus pastatus.

Neprilygstama komanda

Jauni kvalifikuoti Lietuvos bei užsienio specialistai, turintys vieną užduotį – veržliai ir kūrybiškai įgyvendinti Jūsų projekto tikslus.

Paprastas požiūris

Sutinkamos kliūtys tėra klausimai, kuriems reikia skirti dėmesio, o efektyviausi sprendimai gimsta tada, kai situacija nedramatizuojama.

Išskirtinis dizainas

Projektuodami interjerą kuriame ir individualius dizaino elementus – baldus, šviestuvus, dekoro detales. Pirmenybę teikiame jaukiai bei švariai estetikai, natūralioms medžiagoms ir naujausioms technologijoms.

Unikalūs sprendimai

Tiek individualaus namo, tiek didelio visuomeninės paskirties objekto sukūrimas ir įrengimas prasideda nuo atvirumo diskusijai ir idėjoms – kokybiškas rezultatas įmanomas tada, kai nepaisome rėmų ir kūrybiškai žvelgiame į kiekvieną projektą.

Gyvenamieji pastatai

Projektuodami namus pirmiausia kuriame jaukią atmosferą – patogus išplanavimas, lengvumo pojūtį suteikiantis interjeras ir klasikinio komponavimo principai padeda pasiekti, kad namų erdvė būtų tinkama daugeliui veiklų – poilsiui, bendravimui, saviraiškai ar darbui.

Žiūrėti galeriją

Visuomeniniai pastatai

Projektuodami bendrąsias erdves siekiame kurti funkcionalius, estetiškai švarius sprendimus, komponuojame natūralias medžiagas ir technologijas – tai sėkmės receptas norint užtikrinti, kad pastate sklandžiai vyktų numatytos veiklos ir gerai jaustųsi skirtingi žmonės.

Žiūrėti galeriją