KŪRYBA IR ATVIRAS DIALOGAS

Kiekvienam projektui komanda suburiama tikslingai – Jūsų svajonių namus, 5 žvaigždučių viešbučius, išskirtinius prekybos centrus ir sandėlius, modernius stadionus ir baseinus projektuoja kvalifikuoti ir kūrybingi Lietuvos bei pasaulio architektai, vizualizatoriai, interjero dizaineriai ir kiti projekto partneriai.

Kodėl verta rinktis mus

Neprilygstama komanda

Jauni kvalifikuoti Lietuvos bei užsienio specialistai, turintys vieną užduotį – veržliai ir kūrybiškai įgyvendinti Jūsų projekto tikslus.

Paprastas požiūris

Sutinkamos kliūtys tėra klausimai, kuriems reikia skirti dėmesio, o efektyviausi sprendimai gimsta tada, kai situacija nedramatizuojama.

Tvarka projektuose

Skiriame ypatingą dėmesį kuriamų architektūrinių koncepcijų, rengiamų techninių ir interjero projektų kokybei – kūrybinį chaosą struktūruojame ir paverčiame logišku planu.

Dėmesys inovacijoms

Kurdami statybų ir interjero sprendimus taikome naujas ar naujai atgimusias technologijas bei medžiagas – siekiame suteikti daugiau laisvės kūrybai, atsižvelgdami ir į energijos bei aplinkos tvarumą.

Išskirtinis dizainas

Projektuodami interjerą kuriame ir individualius dizaino elementus – baldus, šviestuvus, dekoro detales. Pirmenybę teikiame jaukiai bei švariai estetikai, natūralioms medžiagoms ir naujausioms technologijoms.

Unikalūs sprendimai

Tiek individualaus namo, tiek didelio visuomeninės paskirties objekto sukūrimas ir įrengimas prasideda nuo atvirumo diskusijai ir idėjoms – kokybiškas rezultatas įmanomas tada, kai nepaisome rėmų ir kūrybiškai žvelgiame į kiekvieną projektą.

Stengiamės mąstyti nestandartiškai

Komandoje vieni kitus skatiname laisvai reikšti idėjas ir siūlyti neįprastus sprendimus. Profesionalus požiūris, nuolat keliama kvalifikacija, kūrybiškumas ir smalsumas inovacijoms padeda sėkmingai įgyvendinti unikalius projektus Lietuvoje ir pasaulyje.

Kęstutis Malakauskas – ORK BALTIC vadovas

Mūsų vertybės

Laisvė

Mūsų veiklą įkvepia spontaniškos idėjos, neribojamas kūrybiškumas ir saviraiškos laisvė.

Daug dėmesio skiriame klaidų prevencijai, komandos tobulėjimui, naujų patirčių įgijimui, tačiau ir mes nesame apsaugoti nuo klaidų. Iškilus bet kokioms problemoms, prisiimame visą atsakomybę, o klientą nedelsdami ir nieko nenuslėpdami informuojame apie situaciją ir veiksmus trikdžiams pašalinti.

Mažiau
Plačiau

Atvirumas

Siekdami kokybiško rezultato, esame visada pasiruošę diskusijoms – ištiriame įvairias galimybes ir užtikriname, kad unikalios idėjos ar išmanūs sprendimai nepraslystų pro akis, o projektas būtų įgyvendintas dėmesingai ir optimaliai.

Siekdami kokybiško rezultato, mes visada pasiruošę diskusijoms ir įvairių galimybių ištyrimui. Laikydamiesi atvirumo principo užtikriname, kad jokia unikali idėja ar išmanus sprendimas nebus pražiopsotas, o kliento projektas bus įgyvendintas dėmesingai ir optimaliai.

Mažiau
Plačiau

Sąžiningumas

Daug dėmesio skiriame klaidų prevencijai, komandos tobulėjimui, naujų patirčių įgijimui, tačiau ir mes nesame apsaugoti nuo klaidų.

Nuosekliai valdant procesus klaidų prevencija vyksta savaime, o darbai statybvietėje vykdomi, dokumentacija vedama ir ekspertizė atliekama be streso. Šio principo taikymas leidžia pasiekti visų projekto procesų ir tarpusavio bendradarbiavimo ramybę, kuria taip žavimės Skandinavijos šalyse.

Mažiau
Plačiau

Paprastumas

Kasdieniame darbe, o ypač kūrybinėje veikloje, mums padeda paprastas požiūris – sutinkamos kliūtys tėra klausimai, kuriems reikia skirti dėmesio, o efektyviausi sprendimai gimsta tada, kai situacija nedramatizuojama.

Į kylančius sunkumus žiūrime kaip į klausimus, kuriems reikia skirti dėmesio. Šiaurietiškai ramus mūsų darbo stilius padeda sklandžiai ir kūrybiškai išspręsti įvairias situacijas. Šio principo laikymasis labai padeda kasdieniame darbe, o ypač kūrybinėje veikloje.

Mažiau
Plačiau